AMICA SPA18ZPW
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
Amica SPA18ZPW, kombinovaný sporák SPA18ZPWKombinovaný sporák Energetická trieda: A Objem 62 l Pripojenie k elektrickej sieti 230 V Príkon 2.9 kW Digitálny displej Typ programátora Ta Elektrická multifunkčná rúra 8 funkcií rúry vr. grilu a ventilátora Super rýchly ohrev Bezpečnostné poistky horákov Elektrické zapaľovanie v každom gombíku Gri... |
AMICA SPA18ZPWSporák Amica 57GEH2.33HZpTa(W) Amica SPA 18 ZPW Varné zóny - 1 malý hořák – 4 cm (1,0 kW) - 2 střední hořáky – 6,5 cm (1,8 kW) - 1 velký hořák – 9 cm (2,8 kW) Programy - Spodní + horní ohřev: - Spodní ohřev: - Gril: - Supergril + ventilátor: - Supergril: - Horní + spodní ohřev s ventilá... |
AMICA SPA18ZPWSporák Amica Spa 18 Zpw |
SPA18ZPW sporák kombi AMICA 5906006555504Kombinovaný sporák Energetická trieda: A Objem 62 l Pripojenie k elektrickej sieti 230 V Príkon 2.9 kW Digitálny displej Typ programátora Ta Elektrická multifunkčná rúra 8 funkcií rúry vr. grilu a ventilátora Super rýchly ohrev Bezpečnostné poistky horákov Elektrické zapaľovanie v každom gombíku Gri... |
SPA18ZPW sporák kombi AMICAKombinovaný sporák Energetická trieda: A Objem 62 l Pripojenie k elektrickej sieti 230 V Príkon 2.9 kW Digitálny displej Typ programátora Ta Elektrická multifunkčná rúra 8 funkcií rúry vr. grilu a ventilátora Super rýchly ohrev Bezpečnostné poistky horákov Elektrické zapaľovanie v každom ... |
SPA18ZPW sporák kombi AMICAKombinovaný sporák Energetická trieda: A Objem 62 l Pripojenie k elektrickej sieti 230 V Príkon 2.9 kW Digitálny displej Typ programátora Ta Elektrická multifunkčná rúra 8 funkcií rúry vr. grilu a ventilátora Super rýchly ohrev Bezpečnostné poistky horákov Elektrické zapaľovanie v... |